Automatyka przemysłowa Śląsk, Katowice

Od projektu po wykonanie

Tworzymy rozwiązania z automatyki przemysłowej Śląsk, Katowice i cała Polska. Głównie z zakresu projektowania oraz wykonawstwa maszyn i urządzeń. Produkujemy kompletne maszyny i urządzenia oraz systemy transportowe – głównie podwieszane, wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Produkujemy podzespoły do linii produkcyjnych jak również rozwiązania z zakresu robotyzacji, automatyzacji procesów produkcyjnych, układy sterowania oraz bezpieczeństwa maszyn, dedykowane urządzenia i systemy kontrolno-pomiarowe.

Skontaktuj się z nami Zobacz galerię
automatyka przemysłowa śląsk katowice

Wieloletnie doświadczenie w automatyce przemysłowej

Inżynierowie z ponad 25 letnim doświadczeniem

Projektujemy, produkujemy i montujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, które są efektem wieloletniego doświadczenia w automatyce przemysłowej. Nasza kadra inżynieryjno-techniczna wykona nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane prace inżynieryjne, które pozwolą zwiększyć wydajność i poprawić bezpieczeństwo pracy przedsiębiorstwa.

Solidne wykonanie i bezpieczeństwo

Tworzone przez nas produkty i realizacje, to wytrzymałe i solidne rozwiązania, które z powodzeniem wykorzystujemy w nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach. Stosujemy komponenty i podzespoły najwyższej jakości. To wszystko w połączeniu z przemyślaną konstrukcją zapewnia długą żywotność naszych maszyn i urządzeń.

Doradztwo i indywidualne podejście

Jesteśmy w stałym kontakcie na każdym etapie realizacji. Zapewniamy doradztwo techniczne i indywidualne podejście do każdego projektu. Wspólnie z naszymi inżynierami i specjalistami z zakresu automatyki przemysłowej przeprowadzisz konsultacje odnośnie Twojego projektu, a my na podstawie analizy potrzeb stworzymy rozwiązania, spełniające indywidualne wymagania.

Duży potencjał produkcyjny

Posiadamy 3 hale produkcyjne o łącznej powierzchni 3100m2 z suwnicami i parkiem maszynowym wyposażonym w nowoczesne maszyny i urządzenia. To daje nam szerokie możliwości produkcyjne od małych podzespołów i części do lini produkcyjnych, po duże maszyny i skomplikowane urządzenia. Automatyka przemysłowa Śląsk, Katowice - posiadamy wieloletnie doświadczenie i inżynierów, którzy tworzą nowoczesne i solidne rozwiązania.

Wybrane realizacje

automatyka przemysłowa katowice
Szafy sterownicze

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę naszych inżynierów prefabrykujemy szafy zasilające i zasilająco-sterownicze oraz rozdzielnice elektryczne niskiego napięcia. Realizujemy projekty zarówno na podstawie dokumentacji otrzymanej od klienta jak również według naszego autorskiego projektu.

automatyka przemysłowa śląsk
Sprężarka SP 55

Sprężarka powietrza SP55 o mocy silnika 55 kW (75 KM)

generator azot
Generator azotu GA 350

Generator jest urządzeniem służącym do wytwarzania azotu z powietrza atmosferycznego

produkt automatyki przemysłowej
Wytwornice azotu WA 700, WA 850, WA 1400

Kontenerowa wytwornica azotu typ PSA przeznaczona jest do ciągłego wytwarzania azotu o czystości min. 97% przy wydatku 700Nm3/h i ciśnieniu 6-8 bar z powietrza atmosferycznego.

Kontenery transportowe

Wykonujemy mobilne kontenery transportowe morskie, magazynowe i przemysłowe. Oferujemy zarówno własne modele jak i kontenery wykonane na indywidualne życzenie klienta.

mieszalnik-mp
Mieszalnik modułowy typu MP

Mieszalnik MP służy do przygotowania wodnej mieszaniny składników A i B spienionego inhibitora górniczego SIG-1.

Automatyka przemysłowa na Śląsku i Katowicach

Dostarczamy rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej Śląsk, Katowice oraz w całej Polsce i na świecie. Tworzymy indywidualne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w różnych branżach np. górnicza, energetyczna, automotive, produkcyjna, metalowa, budownicza i inne. Niezależnie od wielkości projektu, czy są to małe podzespoły do linii produkcyjnych czy też gotowe maszyny i urządzenia, zawsze korzystamy z najwyższej jakości, niezawodnych komponentów. Nasze rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej to solidne, sprawdzone i przemyślane rozwiązania, które usprawnią pracę w Twojej firmie, poprawią bezpieczeństwo oraz pozwolą zaoszczędzić cenny czas i koszty.

Nasze realizacje automatyki przemysłowej znajdziesz na Śląsku, Katowicach, jak również w całej Polsce i na świecie. Serdecznie zapraszamy do współpracy - zapewniamy doradztwo techniczne i indywidualne dopasowanie projektu do potrzeb klienta.

Galeria realizacji
Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Odwiedź naszą siedzibę
Azis Mining Service sp. z o.o.
44-304 Wodzisław Śląski
os. 1 Maja 16K