Producent konstrukcji stalowych wytwórnia konstrukcji i hal Azis

Zgodność z normami ISO dla klasy EXC3 konstrukcji stalowych (PN-EN 1090-1+A1:2012)

Producent konstrukcji stalowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasza wytwórnia konstrukcji stalowych Azis to profesjonalna obsługa w zakresie produkcji konstrukcji i hal stalowych. Zajmujemy się wszystkim czego potrzebujesz, aby otrzymać konstrukcje i hale stalowe najwyższej jakości.

Od projektu, po produkcję i montaż hali stalowych bądź konstrukcji. Jako producent konstrukcji stalowych tworzymy wszystkie elementy konstrukcji stalowej od małych, ale skomplikowanych detali, po duże elementy i hale stalowe, magazynowe. Zajmiemy się obsługą całej inwestycji m.in:

 • konstrukcje szkieletowe, pomostowe, schodowe, podsuwnicowe
 • obróbka skrawaniem CNC
 • wytaczanie dużych gabarytów
 • indywidualne rozwiązania konstrukcyjne
 • nakładanie specjalistycznych powłok niepalnych na konstrukcje
 • zajmujemy się też budownictwem - wykopy, kostka brukowa, instalacje wodno-kanalizacyjne, ocieplenia, budowa obiektów budowlanych
producent konstrukcji stalowych wytwórnia hale stalowe

Wytwórnia i producent konstrukcji stalowych najwyższej jakości

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom pełnej obsługi inwestycji na najwyższym poziomie. Jako producent konstrukcji stalowych wszystkie zlecenia i inwestycje wykonujemy rzetelnie, terminowo i profesjonalnie. Nowoczesne zaplecze produkcyjne naszej wytwórni konstrukcji stalowych, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów pozwala nam na produkcje konstrukcji stalowych najwyższej jakości.

Konstrukcje stalowe producent hal stalowych

W wytwórni konstrukcji stalowych cały proces wykonania konstrukcji i budowy hal stalowych jest nadzorowany przez doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczna. Jako producent konstrukcji stalowych dbamy o to, aby wszystko było najwyższej jakości od dokumentacji, procesu projektowania, produkcji i montażu. Dzięki temu, możesz mieć pewność solidnego i rzetelnego wykonania danej inwestycji.

Zapewniamy też prefabrykację i montaż hal stalowych i konstrukcji wszelkiego rodzaju (pomosty, estakady, konstrukcje szkieletowe, podesty, platformy,).

wytwórnia konstrukcji stalowych hale

Producent konstrukcji stalowych - rzetelnie i terminowo

Inżynierowie z ponad 25 letnim doświadczeniem

Jako producent konstrukcji stalowych podstawą wysokiej jakości usług i produktów są nasi ludzie. To specjaliści z różnych dziedzin, którzy łączą bogatą wiedzę inżynieryjno-techniczną z dużym doświadczeniem. To pewność, że każdy etap wykonania konstrukcji od projektu, po produkcję i montaż konstrukcji stalowej będzie przebiegał z spełnieniem najwyższych standardów.

Duży potencjał produkcyjny i solidne wykonanie konstrukcji i budowy hali stalowej

Nasza wytwórnia konstrukcji stalowych to 3 hale produkcyjne o łącznej powierzchni 3100m2. Są wyposażone w nowoczesny sprzęt i urządzenia oraz zaawansowane i precyzyjne maszyny. Do budowy i wykonania konstrukcji stalowej dużych gabarytów wykorzystujemy również nasze suwnice o udźwigu do 12,5t. Jako doświadczony producent konstrukcji i hal stalowych, możemy wykonywać nawet najbardziej wymagające i skomplikowane elementy, detale i konstrukcje.

Terminowość i indywidualne podejście

Na każdym etapie współpracy i realizacji konstrukcji czy hal jesteśmy w stałym kontakcie. Na bieżąco informujemy o przebiegu całej inwestycji. W naszej wytwórni konstrukcji stalowych inżynierowe dbają o wysoką jakość wykonania, trwałości i dopasowanie konstrukcji stalowych do indywidualnych potrzeb. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości.

Usługi w wytwórni konstrukcji stalowych

Obróbka skrawaniem i wytaczanie (duże gabaryty)

Obróbka skrawaniem przy wykorzystaniu maszyn konwencjonalnych i CNC. Wykonujemy również usługę wytaczania dla dużych gabarytów.

 • wytaczarka KNUTH BO 130 (obciążalność stołu do 10 ton)
 • wytaczarka UNION BFK 130
 • frezarka UWF4,
 • tokarka SINUS 330/2000,
 • tokarka numeryczna CNC firmy JANUS
Nakładanie powłok niepalnych

Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne (technologia i malarnia) do nakładania specjalistycznych farb przeciwpożarowych (nawet 6 warst malowania).

Cięcie blach

Cięcia blach przy zastosowaniu przecinarki plazmowo- gazowej wyposażonej w stół o wymiarach 2000 x 6000 mm oraz głowicę do ukosowania.

 • cięcie plazmowe do grubości blachy 35mm
 • cięcie gazowe do grubości blachy 150 mm
Spawanie wszelkich konstrukcji stalowych oraz spawania aluminium.

Certyfikat Zgodności Procesów Spawania z wymaganiami jakości w spawalnictwie spełniającymi wymagania PN-EN ISO 3834-2:2007. Wysoko wykwalifikowana kadra z uprawnieniami zgodnymi z normą PN-EN ISO 14731 i PN-EN ISO 9606. Wykonujemy badania NDT (PN-EN ISO 9712) oraz posiadamy legitymacje specjalisty badań nieniszczących. Spawamy metodami:

 • MAG 135, MIG 136, TIG 141
 • Elektrodą otuloną 111 i Metodą gazową 311
Dowiedz się więcej
Nakładanie powłok malarskich

Nakładanie powłok malarskich w kabino-suszarce lakierniczej metodą natryskową przy zastosowania urządzenia do malowania bezpowietrznego. Kabina ma wymiary 14m x 3.9m x 2.9m – istnieje możliwość malowania elementów o dużych gabarytach- posiada funkcję suszenia (temp. do 80°C), co w znacznym stopniu skraca proces malowania i jednocześnie polepsza jakość powłoki lakierniczej.

Czyszczenie powierzchni stalowych

Czyszczenie powierzchni stalowych poprzez śrutowanie w komorze o wymiarach 5.9m x 3.9m x 2.9m

Montaż instalacji i urządzeń ciśnieniowych

Wykonujemy przemysłowe instalacje hydrauliczne, pneumatyczne i grzewcze zgodnie z dokumentacja dostarczoną przez zleceniodawcę. Tworzymy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy zbiorniki ciśnieniowe zgodnie z wymaganiami Dyrektywy 2014/68/UE wdrożonej do prawa polskiego rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 lipca 2016 r. w sprawie wymagań dla urządzeń ciśnieniowych i zespołów urządzeń ciśnieniowych (Dz. U. 2016 poz. 1036).

Hale stalowe producent Azis - montaż, wytwórnia, produkcja konstrukcji

Jako producent konstrukcji stalowych działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Dostarczamy solidne konstrukcje i hale stalowe. Jeśli szukasz solidnego partnera i generalnego wykonawcy inwestycji - serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu. Zajmiemy się kompleksowo całym procesem produkcji konstrukcji lub budowy hali stalowej:

 • Projekty i konstrukcje dopasowane indywidualnie do potrzeb
 • W przypadku budowy hali stalowej zajmiemy się fundamentami i przygotowaniem działki
 • Generalny wykonawca hali stalowych
 • Zajmiemy się robotami budowlanymi - posiadamy odpowiedni sprzęt i ludzi, aby sprawnie przeprowadzić prace budowlane
 • Materiały najwyższej jakości - duża dostępność
 • Konfiguracja hal stalowych według własnych potrzeb
 • Od precyzyjnych i małych konstrukcji po duże gabarytowe i ciężkie konstrukcje stalowe
 • Kompleksowa realizacja - projektowanie, dokumentacje, produkcja konstrukcji stalowych, montaż
 • W przypadku budowy hali stalowej - roboty budowlane, elewacje, instalacje (elektryczne, przeciwpożarowe, wodno-kanalizacyjne, fotowoltaiczne itp.), zagospodarowanie terenu (bramy, ogrodzenia, brukarstwo)
 • Posiadamy certyfikaty ISO - zgodność z normami i standardami bezpieczeństwa oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszej wytwórni konstrukcji stalowych
 • Szybki i sprawny montaż konstrukcji
Hale produkcyjne - potencjał techniczny AZIS
Wodzisław Śląski:
 • dwie hale produkcyjne o łącznej powierzchni użytkowej 2300 m2
 • dwie suwnice o udźwigu 12,5 t i 6,3 t
 • odległość od autostrady A1: 4 km
Jastrzębie – Zdrój:
 • hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 800m2
 • suwnica o udźwigu 10 t
Skontaktuj się z nami

Park maszynowy

Poniżej prezentujemy tylko kilka wybranych maszyn z naszego parku maszynowego

Obrabiarki CNC i konwencjonalne do dużych gabarytów
Tokarka numeryczna CNC firmy JANUS
Komora śrutownicza CABILUX PC-CL o wymiarach 5,9m x 3,9m x 2,9m
Przecinarka plazmowo - gazowa z filtrowentylacją AEP SHP 130
Wytaczarka KNUTH BO 130
Wytaczarka UNION BFK 130
Kabino-suszarka lakiernicza DIANA PB-DC 1443

z agregatem do natrysku hydrodynamicznego GRACO ST MAX II 595. Kabina ma wymiary 14,4m x 3.9m x 2.9m

Posiadamy Certyfikaty ISO
Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Odwiedź naszą siedzibę
Azis Mining Service sp. z o.o.
44-304 Wodzisław Śląski
os. 1 Maja 16K