Konstrukcje stalowe Gliwice - hale stalowe

Zgodność z normami ISO dla klasy EXC3 konstrukcji stalowych (PN-EN 1090-1+A1:2012)

Od 1992 tworzymy konstrukcje stalowe Gliwice i hale stalowe. Działamy rzetelnie i terminowo. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna nadzoruje cały proces produkcji. Jako producent konstrukcji stalowych zapewniamy wszystko. Od projektowania, dokumentacji, zakupu materiałów, po produkcję i montaż konstrukcji. To zapewnia naszym klientom terminowość realizacji oraz najwyższą jakość wykonania zgodnie z standardami i normami bezpieczeństwa. Zajmujemy się różnymi zleceniami od małych konstrukcji stalowych, po duże hale stalowe i elementy ze stali o dużych gabarytach.

 • konstrukcje szkieletowe, pomostowe, schodowe, podsuwnicowe
 • obróbka skrawaniem CNC
 • wytaczanie dużych gabarytów
 • indywidualne rozwiązania konstrukcyjne
 • nakładanie specjalistycznych powłok niepalnych na konstrukcje
 • zajmujemy się też budownictwem - wykopy, kostka brukowa, instalacje wodno-kanalizacyjne, ocieplenia, budowa obiektów budowlanych
konstrukcje stalowe gliwice

Solidne konstrukcje stalowe Gliwice i hale stalowe

Dbamy o wszystkie szczegóły na każdym z etapów realizacji. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie produkcji konstrukcji stalowych w Gliwicach i okolicach i generalnego wykonawstwa hali stalowych. Nasz park maszynowy jest wyposażony w nowoczesne i precyzyjne maszyny, co w połączeniu z dużym zespołem specjalistów z różnych branży, umożliwia nam niezależną produkcję konstrukcji wraz z montażem. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie prefabrykacji i montażu konstrukcji stalowych wszelkiego rodzaju (pomosty, estakady, konstrukcje szkieletowe, podesty, platformy).

konstrukcje stalowe gliwice hale

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w konstrukcjach stalowych Gliwice - rzetelnie i terminowo

Inżynierowie z ponad 25 letnim doświadczeniem

Podstawą naszej firmy są ludzie. Są to specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych. Wiedza praktyczna zdobywana przez wieloletnie rzetelne działanie w połączeniu z bogatą wiedzą techniczną, to pewność, że nasze realizacje są solidne i spełnią nawet najwyższe standardy jakości.

Duży potencjał produkcyjny i solidne wykonanie

Nasze konstrukcje stalowe produkujemy na 3 halach produkcyjnych o łącznej powierzchni 3100m2 (wyposażone w suwnice o udźwigu do 12,5t). Posiadamy wiele maszyn o różnorodnym zastosowaniu, które umożliwiają nam produkcję od małych, precyzyjnych detali i konstrukcji po kompleksową realizację dużych hal stalowych. To wszystko w połączeniu z doświadczeniem naszych inżynierów i techników zapewnia, że zrealizujemy nawet najbardziej wymagające i skomplikowane konstrukcje stalowe.

Terminowość i indywidualne podejście

Wyróżnia nas bardzo dobry i sprawny kontakt na każdym etapie realizacji. Jesteśmy w ciągłym kontakcie, aby na bieżąco informować o przebiegu prac. Wspólnie omawiamy cały projekt, aby dostarczyć rozwiązania, które spełniają indywidualne wymagania. Dynamicznie reagujemy na nowe sytuacje i rozwiązujemy wszelkie nieprzewidziane problemy, aby dostarczyć każdy etap realizacji w ustalonych terminach.

Usługi produkcyjne
Obróbka skrawaniem i wytaczanie (duże gabaryty)

Obróbka skrawaniem przy wykorzystaniu maszyn konwencjonalnych i CNC. Wykonujemy również usługę wytaczania dla dużych gabarytów.

 • wytaczarka KNUTH BO 130 (obciążalność stołu do 10 ton)
 • wytaczarka UNION BFK 130
 • frezarka UWF4,
 • tokarka SINUS 330/2000,
 • tokarka numeryczna CNC firmy JANUS
Nakładanie powłok niepalnych

Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne (technologia i malarnia) do nakładania specjalistycznych farb przeciwpożarowych (nawet 6 warst malowania).

Cięcie blach

Cięcia blach przy zastosowaniu przecinarki plazmowo- gazowej wyposażonej w stół o wymiarach 2000 x 6000 mm oraz głowicę do ukosowania.

 • cięcie plazmowe do grubości blachy 35mm
 • cięcie gazowe do grubości blachy 150 mm
Spawanie wszelkich konstrukcji stalowych oraz spawania aluminium.

Certyfikat Zgodności Procesów Spawania z wymaganiami jakości w spawalnictwie spełniającymi wymagania PN-EN ISO 3834-2:2007. Wysoko wykwalifikowana kadra z uprawnieniami zgodnymi z normą PN-EN ISO 14731 i PN-EN ISO 9606. Wykonujemy badania NDT (PN-EN ISO 9712) oraz posiadamy legitymacje specjalisty badań nieniszczących. Spawamy metodami:

 • MAG 135, MIG 136, TIG 141
 • Elektrodą otuloną 111 i Metodą gazową 311
Dowiedz się więcej
Nakładanie powłok malarskich

Nakładanie powłok malarskich w kabino-suszarce lakierniczej metodą natryskową przy zastosowania urządzenia do malowania bezpowietrznego. Kabina ma wymiary 14m x 3.9m x 2.9m – istnieje możliwość malowania elementów o dużych gabarytach- posiada funkcję suszenia (temp. do 80°C), co w znacznym stopniu skraca proces malowania i jednocześnie polepsza jakość powłoki lakierniczej.

Czyszczenie powierzchni stalowych

Czyszczenie powierzchni stalowych poprzez śrutowanie w komorze o wymiarach 5.9m x 3.9m x 2.9m

Montaż instalacji i urządzeń ciśnieniowych

Wykonujemy przemysłowe instalacje hydrauliczne, pneumatyczne i grzewcze zgodnie z dokumentacja dostarczoną przez zleceniodawcę. Tworzymy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy zbiorniki ciśnieniowe zgodnie z wymaganiami Dyrektywy 2014/68/UE wdrożonej do prawa polskiego rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 lipca 2016 r. w sprawie wymagań dla urządzeń ciśnieniowych i zespołów urządzeń ciśnieniowych (Dz. U. 2016 poz. 1036).

Kompleksowy zakres prac i konstrukcje stalowe Gliwice pod indywidualne potrzeby

Na rynku konstrukcji stalowych nieprzerwanie od 1992 roku. Jeśli szukasz solidnego producenta dla Twoich konstrukcji stalowych w Bielsku-Białej to serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu.

 • Oprócz wykonania samej konstrukcji, wykonujemy też fundamenty oraz wszelkie roboty budowlane (posiadamy własny sprzęt i ludzi)
 • Zapewniamy materiały niezbędne do produkcji konstrukcji stalowych i hal w lepszych cenach
 • Projektowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych wymagań
 • Kompleksowa realizacja - projektowanie, dokumentacje, produkcja, montaż
 • Oraz w przypadku hal - roboty budowlane, elewacje, instalacje (elektryczne, przeciwpożarowe, wodno-kanalizacyjne, fotowoltaiczne itp.), zagospodarowanie terenu (bramy, ogrodzenia, brukarstwo)
 • Dopasowanie funkcjonalności i zastosowania hali do potrzeb konkretnej branży i firmy
 • Wykonujemy skomplikowane konstrukcje wymagające dużej precyzji, jak również elementy o dużych gabarytach, które wymagają użycia suwnic do nawet 12,5t
 • Posiadamy certyfikaty ISO, które są potwierdzeniem wysokiej jakości naszych konstrukcji i zgodności z normami ISO dla klasy EXC3
 • Szybki montaż - posiadamy spore zaplecze sprzętu i maszyn oraz specjalistów z branży
Hale produkcyjne - potencjał techniczny AZIS
Wodzisław Śląski:
 • dwie hale produkcyjne o łącznej powierzchni użytkowej 2300 m2
 • dwie suwnice o udźwigu 12,5 t i 6,3 t
 • odległość od autostrady A1: 4 km
Jastrzębie – Zdrój:
 • hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 800m2
 • suwnica o udźwigu 10 t
Skontaktuj się z nami
Park maszynowy

Poniżej prezentujemy tylko kilka wybranych maszyn z naszego parku maszynowego

Obrabiarki CNC i konwencjonalne do dużych gabarytów
Tokarka numeryczna CNC firmy JANUS
Komora śrutownicza CABILUX PC-CL o wymiarach 5,9m x 3,9m x 2,9m
Przecinarka plazmowo - gazowa z filtrowentylacją AEP SHP 130
Wytaczarka KNUTH BO 130
Wytaczarka UNION BFK 130
Kabino-suszarka lakiernicza DIANA PB-DC 1443

z agregatem do natrysku hydrodynamicznego GRACO ST MAX II 595. Kabina ma wymiary 14,4m x 3.9m x 2.9m

Posiadamy Certyfikaty ISO
Partnerzy
Galeria realizacji
Zobacz wszystkie zdjęcia
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Odwiedź naszą siedzibę
Azis Mining Service sp. z o.o.
44-304 Wodzisław Śląski
os. 1 Maja 16K