Obróbka skrawaniem CNC Śląsk, Katowice - toczenie i frezowanie metali

Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się obróbką skrawaniem metali CNC Katowice. Korzystamy z nowoczesnych maszyn CNC oraz maszyn konwencjonalnych i wytaczarek do dużych gabarytów. Duże zaplecze produkcyjne i technologiczne umożliwia nam produkcję różnorodnych produktów od małych i skomplikowanych detali po duże konstrukcje stalowe. Stawiamy na długoterminową współpracę, rzetelne podejście, wysoką jakość i terminowość. Proces obróbki metali skrawaniem wykonujemy na naszych trzech halach produkcyjnych o łącznej powierzchni użytkowej 3100 m2. Wyposażone są w suwnice, dzięki czemu możemy wykonywać detale i konstrukcje o dużych gabarytach. Nasze siedziba zlokalizowana jest blisko autostrady A1, dzięki czemu szybko dostarczamy gotowe produkty.

Dostarczamy kompleksowe usługi związane z obróbką metali, aby zapewnić wszystko, czego potrzebujesz w danym projekcie:

 • wytaczanie dużych gabarytów
 • cięcie i wypalanie blach
 • projektowanie
 • spawanie MIG, MAG, TIG (posiadamy certyfikaty ISO)
 • nakładanie powłok niepalnych i malarskich
 • czyszczenie powierzchni stalowych (komora śrutownicza)
obróbka skrawaniem śląsk katowice metali cnc
Inżynierowie z ponad 25 letnim doświadczeniem

Oferujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania wypracowane na bazie wieloletniego doświadczenia i bogatej wiedzy technicznej naszej kadry inżynieryjno-technicznej. Przygotujemy projekt dla nawet najbardziej wymagających detali i elementów oraz zadbamy o najwyższą jakość wykonania.

Duży potencjał produkcyjny i solidne wykonanie

Nasi specjaliści z zakresu obróbki skrawaniem są do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji projektu, aby wspólnie dostarczyć jak najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy w stałym kontakcie i dbamy o to żeby każda współpraca przebiegała sprawnie. Wytwarzamy solidne i wytrzymałe detale i konstrukcje, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Terminowość i indywidualne podejście

Posiadamy 3 hale produkcyjne o łącznej powierzchni 3100m2 z suwnicami i parkiem maszynowym wyposażonym w nowoczesne maszyny i urządzenia. Zapewniamy szybki czas realizacji powierzonych nam zleceń, bez zbędnych przestojów. Wszystkie projekty są stale nadzorowane, aby wszystkie zadania i etapy produkcji były wykonywane w ustalonych terminach.

Frezowanie CNC Śląsk, Katowice

Zapewniamy wszystko czego potrzebujesz w zakresie produkcji konstrukcji stalowych i generalnego wykonawstwa hal stalowych na Śląsku, w Katowicach i okolicach. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, rzetelnie i terminowo. Posiadamy zaawansowane zaplecze produkcyjne o wysokich mocach przerobowych, co w połączeniu z dużymzespołem specjalistów, daje nam niezależność na każdym etapie produkcji. Nasza doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna nadzoruje cały proces od dokumentacji, projektowania, produkcji i montażu, co zapewnia zgodność z wymaganiami bezpieczeństwa i BHP oraz najwyższą jakość i solidne wykonanie. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie prefabrykacji i montażu konstrukcji stalowych wszelkiego rodzaju (pomosty, estakady, konstrukcje szkieletowe, podesty, platformy).

We współpracy stawiamy na profesjonalizm, terminowość i rzetelne działanie, dlatego chętnie wspieramy i doradzamy naszym partnerom w całym procesie obróbki skrawaniem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Usługi produkcyjne
Obróbka skrawaniem i wytaczanie (duże gabaryty)

Obróbka skrawaniem przy wykorzystaniu maszyn konwencjonalnych i CNC. Wykonujemy również usługę wytaczania dla dużych gabarytów.

 • wytaczarka KNUTH BO 130 (obciążalność stołu do 10 ton)
 • wytaczarka UNION BFK 130
 • frezarka UWF4,
 • tokarka SINUS 330/2000,
 • tokarka numeryczna CNC firmy JANUS
Nakładanie powłok niepalnych

Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne (technologia i malarnia) do nakładania specjalistycznych farb przeciwpożarowych (nawet 6 warst malowania).

Cięcie blach

Cięcia blach przy zastosowaniu przecinarki plazmowo- gazowej wyposażonej w stół o wymiarach 2000 x 6000 mm oraz głowicę do ukosowania.

 • cięcie plazmowe do grubości blachy 35mm
 • cięcie gazowe do grubości blachy 150 mm
Spawanie wszelkich konstrukcji stalowych oraz spawania aluminium.

Certyfikat Zgodności Procesów Spawania z wymaganiami jakości w spawalnictwie spełniającymi wymagania PN-EN ISO 3834-2:2007. Wysoko wykwalifikowana kadra z uprawnieniami zgodnymi z normą PN-EN ISO 14731 i PN-EN ISO 9606. Wykonujemy badania NDT (PN-EN ISO 9712) oraz posiadamy legitymacje specjalisty badań nieniszczących. Spawamy metodami:

 • MAG 135, MIG 136, TIG 141
 • Elektrodą otuloną 111 i Metodą gazową 311
Dowiedz się więcej
Nakładanie powłok malarskich

Nakładanie powłok malarskich w kabino-suszarce lakierniczej metodą natryskową przy zastosowania urządzenia do malowania bezpowietrznego. Kabina ma wymiary 14m x 3.9m x 2.9m – istnieje możliwość malowania elementów o dużych gabarytach- posiada funkcję suszenia (temp. do 80°C), co w znacznym stopniu skraca proces malowania i jednocześnie polepsza jakość powłoki lakierniczej.

Czyszczenie powierzchni stalowych

Czyszczenie powierzchni stalowych poprzez śrutowanie w komorze o wymiarach 5.9m x 3.9m x 2.9m

Toczenie CNC Katowice, Śląsk

Toczenie CNC Katowice, Śląsk to precyzyjny proces obróbki skrawaniem, za pomocą którego wykonujemy detale z wysoką dokładnością przy dużej wydajności. Nasz park maszynowy pozwala nam na toczenie wielu różnych materiałów. Jednak najczęściej wykonujemy obróbkę skrawaniem metali i aluminium. Nasze detale i wyroby tworzymy dla klientów z różnorodnych gałęzi przemysłu np. branża budowlana, górnicza, motoryzacyjna, medyczna, maszynowa, energetyczna, produkcyjna. Dzięki toczeniu CNC możemy uzyskać elementy o różnorodnych, najczęściej to bryły obrotowe, walce, rury.

Wykonujemy obróbkę skrawaniem na Śląsku, Katowicach oraz w całej Polsce oraz wytaczanie dla dużych gabarytów. Specjalizujemy się w precyzyjnym toczeniu skomplikowanych komponentów i detali technicznych. Zajmujemy się obróbką od kilkudziesięciu lat, dlatego masz pewność, że spełniamy wysokie wymagania jakościowe i wąskie zakresy tolerancji toczonych detali. Zwracamy uwagę na na każdy najmniejszy szczegół, aby dostarczyć detale i elementy na najwyższym poziomie, zgodnie z dokumentacją i planowanym terminem.

Hale produkcyjne - potencjał techniczny AZIS
Wodzisław Śląski:
 • dwie hale produkcyjne o łącznej powierzchni użytkowej 2300 m2
 • dwie suwnice o udźwigu 12,5 t i 6,3 t
 • odległość od autostrady A1: 4 km
Jastrzębie – Zdrój:
 • hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 800m2
 • suwnica o udźwigu 10 t
Skontaktuj się z nami
Park maszynowy

Poniżej prezentujemy tylko kilka wybranych maszyn z naszego parku maszynowego

Obrabiarki CNC i konwencjonalne do dużych gabarytów
Tokarka numeryczna CNC firmy JANUS
Komora śrutownicza CABILUX PC-CL o wymiarach 5,9m x 3,9m x 2,9m
Przecinarka plazmowo - gazowa z filtrowentylacją AEP SHP 130
Wytaczarka KNUTH BO 130
Wytaczarka UNION BFK 130
Kabino-suszarka lakiernicza DIANA PB-DC 1443

z agregatem do natrysku hydrodynamicznego GRACO ST MAX II 595. Kabina ma wymiary 14,4m x 3.9m x 2.9m

Posiadamy Certyfikaty ISO
Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Odwiedź naszą siedzibę
Azis Mining Service sp. z o.o.
44-304 Wodzisław Śląski
os. 1 Maja 16K