Konstrukcje stalowe Śląsk, Katowice - hale stalowe

Zgodność z normami ISO dla klasy EXC3 konstrukcji stalowych (PN-EN 1090-1+A1:2012)

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych Śląsk, Katowice. Tworzymy konstrukcje stalowe głównie dla przemysłu budowlanego i metalowego. Projektujemy, produkujemy oraz montujemy konstrukcje stalowe w Katowicach, na Śląsku oraz całej Polsce. Przeprowadzimy kompleksową obsługę inwestycji od małych konstrukcji typu wiaty śmietnikowe po duże hale stalowe, magazynowe i produkcyjne.

 • konstrukcje szkieletowe, pomostowe, schodowe, podsuwnicowe
 • obróbka skrawaniem CNC
 • wytaczanie dużych gabarytów
 • indywidualne rozwiązania konstrukcyjne
 • nakładanie specjalistycznych powłok niepalnych na konstrukcje
 • zajmujemy się też budownictwem - wykopy, kostka brukowa, instalacje wodno-kanalizacyjne, ocieplenia, budowa obiektów budowlanych
konstrukcje stalowe katowice śląsk hale

Producent konstrukcji i hali stalowych na Śląsku i w Katowicach

Jako producent konstrukcji stalowych zapewniamy wszystko czego potrzebujesz w zakresie produkcji konstrukcji stalowych i generalnego wykonawstwa hal stalowych na Śląsku, w Katowicach i okolicach. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, rzetelnie i terminowo. Posiadamy zaawansowane zaplecze produkcyjne o wysokich mocach przerobowych, co w połączeniu z dużymzespołem specjalistów, daje nam niezależność na każdym etapie produkcji. Nasza doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna nadzoruje cały proces od dokumentacji, projektowania, produkcji i montażu, co zapewnia zgodność z wymaganiami bezpieczeństwa i BHP oraz najwyższą jakość i solidne wykonanie. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie prefabrykacji i montażu konstrukcji stalowych wszelkiego rodzaju (pomosty, estakady, konstrukcje szkieletowe, podesty, platformy).

konstrukcje stalowe śląsk

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w konstrukcjach stalowych - rzetelnie i terminowo

Inżynierowie z ponad 25 letnim doświadczeniem

Podstawą naszej firmy są ludzie, którzy są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Bogata wiedza techniczna, sprawdzona w praktyce dają Ci pewność, że projekty przygotowane i realizowane przez nas będą spełniały najwyższe standardy. Dzięki temu, że posiadamy duży park maszynowy, ponad 3100m2 powierzchni hal produkcyjnych i doświadczony zespół, wykonujemy nawet najbardziej wymagające i skomplikowane hale i konstrukcje stalowe.

Duży potencjał produkcyjny i solidne wykonanie

Posiadamy nowoczesne i zaawansowane maszyny, które zapewniają nam duże możliwości produkcyjne, co pozwala nam wykonywać od małych, precyzyjnych detali i konstrukcji po kompleksową realizację dużych hal stalowych. Posiadamy 3 hale produkcyjne o łącznej powierzchni 3100m2 wyposażone w suwnice o udźwigu do 12,5t. To wszystko w połączeniu z doświadczeniem naszych inżynierów i techników zapewnia, że zrealizujemy nawet najbardziej wymagające i skomplikowane konstrukcje stalowe

Terminowość i indywidualne podejście

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia. Nasze projekty tworzymy zaczynając od poznania potrzeb klienta. Dbamy o najmniejsze detale, aby stworzyć hale i konstrukcje, które zaspokoją najwyższe wymagania i oczekiwania inwestorów. Stale nadzorujemy przebieg realizacji, wykonując poszczególne etapy w ustalonych terminach. Dbamy o dobry i przejrzysty kontakt.

Usługi produkcyjne
Obróbka skrawaniem i wytaczanie (duże gabaryty)

Obróbka skrawaniem przy wykorzystaniu maszyn konwencjonalnych i CNC. Wykonujemy również usługę wytaczania dla dużych gabarytów.

 • wytaczarka KNUTH BO 130 (obciążalność stołu do 10 ton)
 • wytaczarka UNION BFK 130
 • frezarka UWF4,
 • tokarka SINUS 330/2000,
 • tokarka numeryczna CNC firmy JANUS
Nakładanie powłok niepalnych

Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne (technologia i malarnia) do nakładania specjalistycznych farb przeciwpożarowych (nawet 6 warst malowania).

Cięcie blach

Cięcia blach przy zastosowaniu przecinarki plazmowo- gazowej wyposażonej w stół o wymiarach 2000 x 6000 mm oraz głowicę do ukosowania.

 • cięcie plazmowe do grubości blachy 35mm
 • cięcie gazowe do grubości blachy 150 mm
Spawanie wszelkich konstrukcji stalowych oraz spawania aluminium.

Certyfikat Zgodności Procesów Spawania z wymaganiami jakości w spawalnictwie spełniającymi wymagania PN-EN ISO 3834-2:2007. Wysoko wykwalifikowana kadra z uprawnieniami zgodnymi z normą PN-EN ISO 14731 i PN-EN ISO 9606. Wykonujemy badania NDT (PN-EN ISO 9712) oraz posiadamy legitymacje specjalisty badań nieniszczących. Spawamy metodami:

 • MAG 135, MIG 136, TIG 141
 • Elektrodą otuloną 111 i Metodą gazową 311
Dowiedz się więcej
Nakładanie powłok malarskich

Nakładanie powłok malarskich w kabino-suszarce lakierniczej metodą natryskową przy zastosowania urządzenia do malowania bezpowietrznego. Kabina ma wymiary 14m x 3.9m x 2.9m – istnieje możliwość malowania elementów o dużych gabarytach- posiada funkcję suszenia (temp. do 80°C), co w znacznym stopniu skraca proces malowania i jednocześnie polepsza jakość powłoki lakierniczej.

Czyszczenie powierzchni stalowych

Czyszczenie powierzchni stalowych poprzez śrutowanie w komorze o wymiarach 5.9m x 3.9m x 2.9m

Montaż instalacji i urządzeń ciśnieniowych

Wykonujemy przemysłowe instalacje hydrauliczne, pneumatyczne i grzewcze zgodnie z dokumentacja dostarczoną przez zleceniodawcę. Tworzymy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy zbiorniki ciśnieniowe zgodnie z wymaganiami Dyrektywy 2014/68/UE wdrożonej do prawa polskiego rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 lipca 2016 r. w sprawie wymagań dla urządzeń ciśnieniowych i zespołów urządzeń ciśnieniowych (Dz. U. 2016 poz. 1036).

Projekt, budowa i montaż konstrukcji stalowych na Śląsku, Katowicach

Od 1992 roku, nieprzerwanie dostarczamy solidne konstrukcje stalowe. Jeśli szukasz sprawdzonego i doświadczonego producenta hal i konstrukcji stalowych Śląsk, Katowice i okolice to serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu.

 • Zaczynamy od wykonania solidnych i wytrzymałych fundamentów
 • Zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi robotami budowlanymi
 • Zadbamy o materiały najwyższej jakości w dobrych cenach
 • Stworzenie projektu na bazie analizy indywidualnych potrzeb
 • Generalne wykonawstwo hali stalowych
 • Szerokie zastosowanie i duże możliwości konfiguracji hal i konstrukcji
 • Od precyzyjnych i małych konstrukcji po duże gabarytowe i ciężkie konstrukcje stalowe
 • Kompleksowa realizacja - projektowanie, dokumentacje, produkcja, montaż
 • Oraz w przypadku hal - roboty budowlane, elewacje, instalacje (elektryczne, przeciwpożarowe, wodno-kanalizacyjne, fotowoltaiczne itp.), zagospodarowanie terenu (bramy, ogrodzenia, brukarstwo)
 • Wysoki standard bezpieczeństwa - mamy wieloletnie doświadczenie w budowie konstrukcji stalowych, które spełniają najwyższe normy i standardy bezpieczeństwa
 • Szybki montaż - posiadamy spore zaplecze sprzętu i maszyn oraz specjalistów z branży
Hale produkcyjne - potencjał techniczny AZIS
Wodzisław Śląski:
 • dwie hale produkcyjne o łącznej powierzchni użytkowej 2300 m2
 • dwie suwnice o udźwigu 12,5 t i 6,3 t
 • odległość od autostrady A1: 4 km
Jastrzębie – Zdrój:
 • hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 800m2
 • suwnica o udźwigu 10 t
Skontaktuj się z nami
Park maszynowy

Poniżej prezentujemy tylko kilka wybranych maszyn z naszego parku maszynowego

Obrabiarki CNC i konwencjonalne do dużych gabarytów
Tokarka numeryczna CNC firmy JANUS
Komora śrutownicza CABILUX PC-CL o wymiarach 5,9m x 3,9m x 2,9m
Przecinarka plazmowo - gazowa z filtrowentylacją AEP SHP 130
Wytaczarka KNUTH BO 130
Wytaczarka UNION BFK 130
Kabino-suszarka lakiernicza DIANA PB-DC 1443

z agregatem do natrysku hydrodynamicznego GRACO ST MAX II 595. Kabina ma wymiary 14,4m x 3.9m x 2.9m

Posiadamy Certyfikaty ISO
Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Odwiedź naszą siedzibę
Azis Mining Service sp. z o.o.
44-304 Wodzisław Śląski
os. 1 Maja 16K